Connect with us

Jete

Para dhe pas Big Brother VIP/ KEto jane vajzat VIP qe ndryshuan pamjen komplet pas daljes nga shtepia

Published

on

Për më shumë se 100 ditë ato ishin në qendër të vëmendjes. I shihnim nga mëngjesi në darkë, me flokë të krehura e të pakrehura, me makeup e pa makeup. Megjithatë pas daljes shumë nga vajzat e “Big Brother VIP” vendosën të ndryshonin pamjen.,

Fotot/ Si ndryshuan VIP-at pas daljes nga Big Brother.

Disa bënë ndryshime drastike duke lyer flokët si Arjola, e cila u kthye nga brune në bjonde, apo Antonela nga bjonde në brune. Por edhe ndryshime si prerje flokësh apo zgjatime.

Fotot/ Si ndryshuan VIP-at pas daljes nga Big Brother.

Disa prej ndryshimeve që pësuan vajzat jua sjellim në fotot më poshtë.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport