Connect with us

Lajme

Pas daljes se Arditit nga shtepia e Big Brother Beniades i bie te fikte/ Ja cfare ka ndodhur ne shtepi

Published

on

Nominimi i kësaj jave ishte tepër i rëndësishëm.

Dy banorë tepër protagonist në shtëpi ishin përballë njëri-tjetrit.

Beteja u humb nga Arditi i cili është zyrtarisht i eleminuari i rradhës.

Shoqja e tij brenda asaj shtëpie, Beniada, duket se nuk e përballuar lehtësisht lajmin për largimin e tij.

Ajo është ndjerë keq dhe për ta qetësuar kanë asistuar menjëherë të gjithë banorët. Ajo per 1 cast ka humbur ndjenjat duke bere qe te gjithe banoret te shkojne drejt saj dhe te lene Iglin vetem per te pare klipin e tij.

Për disa minuta ishte e nevojshme që ajo të qëndronte në dhomën e gjumit.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport