Connect with us

Jete

Pas daljes se Fifit nga Big Brother reagon per here te pare Granit/ Ja cfare ka thene ai per te

Published

on

Mbrëmjen e sotme në spektaklin live të “Big Brother VIP” u diskutua për largimin e Fifit. Këngëtarja la shtëpinë ditën e djeshme për t’u kujdesur për veten.

Moderatorja Arbana Osmani pyeti Granitin për vendimin e saj. Ai tha se i erdhi keq pasi “Big Brother” ka humbur një lojtare të fortë.

“Unë isha jashtë dhe më treguan shokët. Më erdhi shumë keq sepse “Big Brother” ka humbur një lojtare të fortë”, u shpreh Graniti.

Largimi i Fifit nuk u prit shumë mirë nga banorët ku disa prej tyre u mërzitëm shumë për këtë vendim të këngëtares.

Iliri ishte një ndër banorët ku u shpreh se nuk e priste aspak dhe se nëse ajo kishte vendosur të largohej ishte vetëm për të mirën e saj.

“Me thënë të drejtën nuk e prisnim.Ajo që unë kam menduar mbas pronocimit ishte se çdo gjë që Fifi mund të vendoste ishte për të mirën e saj.Prokupimi im personal më i madh ishte pikërisht vetëm 1,kur ndodhin raste të tilla a do ishim të gatshëm ta ndihmonim,”-tha Iliri.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport