Connect with us

Jete

Pas daljes se Fifit nga shtepia e Big Brother 1 dron me 1 mesazh hyn brenda shtepise, ja cfare shkruhej

Published

on

Gjatë ditës së sotme Fifi ka marrë vendimin që të largohet nga shtëpia e Big Brother. Ajo është shprehur se i duhet të merret më shumë me veten e saj dhe shëndetin.

Mes lotësh, ajo është përshëndetur me banorët që nisi këtë aventurë me datë 5 tetor.

Teksa ende nuk po mund ta marrin veten banorët nga ikja e Fifit, nujë dron me një bluze është futur në shtëpinë e Big Brother VIP.

Bluza përmbante një shkrim të dedikuar Sabianit.

“Forca Sabian”, shkruhej tek bluza./

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport