Connect with us

Lajme

Pas daljes se pamjeve se Bora Zemani ishte me Donald Veshaj mbreme/Moderatorja iro nizon lajmet duke ndare story ne instagram

Published

on

Bora Zemani dhe Donald Veshaj jane cifti me i perfolur momentalisht nga bota e showbizit, gjithashtu ato jane dy nder personazhet me te komentuar nga media ne Shqiperi.

Se fundmi nga media o nline dolen lajme qe Bora Zemani, moderatorja shqiptare mund te ishte sebashku me Donald Veshajn, aktorin e humorit shqiptar.

Per kete Donaldi dhe Bora u bene kryefjala e mediave mbreme, pas disa fotove te publikuara se mund te ishin bashke, ku shfaqej makina e parkuar perpara apartamentit te moderatores.

Por moderatorja ka i ronizuar te gjitha mediat duke postuar story ne lidhje me reklamimin e bizneseve te ndryshme.

Me kete moderatorja ka lene te kuptohej shume duke thene qartazi se ajo nuk mund te kete qene sebashku me aktorin e humorit shqiptar.

Kujtojme dhe permendim qe moderatorja e njohur shqiptare Bora Zemani vazhdon te mbetet nje nder personazhet me te perfolur te momentit ne media shqiptare.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport