Connect with us

Jete

Pas gjithe skandalit te Alvises dhe Hysenit reagon per here te pare Bashkimi/ Ja cfare thote ai per Alvisen

Published

on

Pas mbremjes se djeshme ku Hyseni dhe Alvisa filluan te tregonin shume nga lidhja e tyre e meparshme, e sipas Hysenit, edhe nga planet per ribashkim gjate kohes qe ishin te dy ne program.

Pervec dyshes, edhe Bashkimi ishte nje nga personat qe doli u prekur nga kjo histori, pasi Hyseni shprehej se Alvisa e kishte tradhetuar me te, madje se kishin ndejtur dy nete ne shtepi bashke.

Gjate kohes se programit, Bashkimi dukej se ishte konfuz dhe foli shume pak persa i perket kesaj ceshtje, duke mos kuptuar se anen e kujr mbante ai.

Por, me kete postim u qartesuan te gjitha. Ai serish eshte ne krahun e Alvises e teksa kishte postuar nje foto me te ne InstaStory, kishte shkruar: “Cfardo qe te ndodh, nuk je vetem. Ne fund vetem drejtesia fiton”.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport