Connect with us

Lajme

Pas perplasjes ne Perputhen Prime Alvisa dhe Hyseni i hedhin kunja njeri tjetrit/ Ja cfare kane thene

Published

on

Puntata e Prime kaloi e gjitha duke u marrë me skandalin e Hysenit dhe Alvisës.

Ditë më parë Alvisa ka treguar se po shantazhohet nga ish i dashuri i saj i cili ishte edhe ai pjesë e Përputhen.

E në lidhje direkte nga skype Hyseni dje vendosi ta demaskojë Alvisën duke treguar gjëra që nuk i dinte publiku e madje disa nga ato as Bashkimi.

Pas Primet Alvisa ka rihapur llogarinë e saj në instagram dhe ka bërë një dedikim goditës Hysenit.

Ndërkohë as Hyseni nuk ngurroi për t’ia kthyer në mënyrën e njëjtë duke mohuar se ka kryer dh,unë ndaj saj.

Postimi i Alvises
postimi i Hysenit

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport