Connect with us

Jete

Pas puthjes së famshme, Donaldi edhe Beatrixi “martohen” në shtëpinë e Big Brother VIP/ Ja cpo ndodh ne shtepi

Published

on

Sot Donaldi dhe Beatrixi kanë shkëmbyer puthjen e parë në shtëpinë e Big Brother VIP.

Tri ditë pasi deklaruan pëlqimin që kanë mes vete, dyshja tanimë janë puthur, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

Përveç kësaj, Big Brother u ka organizuar atyre edhe një “dasmë”, ku Donaldi dhe Beatrixi janë dhëndri dhe nusja, derisa banorët kanë marrë rolin e familjarëve dhe shoqëruesve të çiftit.

Derisa momentin e puthjes së tyre mund ta shihni në videon më poshtë, kurse deri tani ende nuk ka pasur asnjë reagim nga Bora Zemani.

Pak ditë pasi shprehën pëlqimin për njëri-tjetrit, nuk ka vonuar dhe tanimë ata kanë shkëmbyer puthjen e parë në buzë, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

Derisa ishin në dhomën e gjumit, të shtrirë te krevati i Donaldit, ai e puth atë në buzë.

Kujtojmë se kjo nuk ishte puthja e tyre e vetme, pasi një gjë e tillë ndodhi sërish, ku Beatrix ishte futur në dollap dhe aty patën disa momente tjera të zjarrta.

Ndryshe, Anaid Kaloti, ish fituesi i njërit prej edicioneve të Big Brother Albania ka treguar se ka takuar Bora Zemanin dhe se e ka kuptuar se ajo vërtetë e do shumë Donaldin./Reporteri.net/

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport