Connect with us

Jete

Pas zenkes se Ilirit dhe Donaldit Big Brother denon 2 konkurentet/ Ja cfare ka vendosur ai ne zarfin e zi

Published

on

“Vëllai i Madh” ka dërguar një tjetër njoftim për banorët e “BBV”.

Këtë herë ai lidhet me Donaldin dhe Ilirin, dyshen që kanë debatuar më së shumti që nga fillimi i këtij edicioni.

Konflikti i tyre i fundit arriti të penalizonte edhe provën javore, gjë për të cilën ata të dy duhet të vuajnë një dënim.

Donaldi dhe Semi duhet t’i pasojnë njëri-tjetrit një top, proces i cili nuk duhet të ndërpritet në asnjë moment.

Nëse ata do realizojnë këtë sfidë “Vëllai i Madh” do t’i mundësojë atyre të shijojnë ushqime nga prindërit e tyre ose të pranojnë një darkë me fruta deti dhe shampanjë.

Të shohim nëse kjo sfidë do arrijë të shuajë keqkuptimet mes dy banorëve

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport