Connect with us

Lajme

Pasi i ra te fikte ne mes te emisionit Big Brother merr vendimin per Fifin/ Ja cfare ka vendosur

Published

on

Mbrëmjen e djeshme Fifit i ra të fikët gjatë spektaklit live, duke i shqetësuar të gjithë ata që po e ndiqnin. Kjo ndodhi pas një debati me Balinën, pas të cilit këngëtarja kërkoi të dilte nga shtëpia.

Pasi e mori disi veten, Fifi ndërroi mendje dhe tha se do vazhdojë të luftojë për t’i bërë krenarë nipin dhe mbesën.

Moderatorja Arbana Osmani njoftoi se pas spektaklit këngëtarja do t’i nënshtrohet një kontrolli mjekësor dhe psik ologjik për të parë nëse do jetë në gjendje ta përballojë bashkëjetesën në shtëpi me banorët e tjerë.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport