Connect with us

Jete

Pasi paten debate te forta pajtohet Fifi dhe Semi/ Shikoni cfare kane bere vajzat sot ne Big Brother VIP

Published

on

Fifi pothuajse është bërë konkurentja kryesore në shtëpinë më të madhe në Shqipëri, BigBrother VIP, e kemi parë Fifin shumë të mllefosur në shumicën e rasteve, e nganjëherë edhe në gjendje ku sutatat për pak sa nuk e eskalonte.

Debatetet e forta e shoqëruan mjaftë shumë atë,  dhe momente të pa kënadshme në shtëpi ,nuk është se pati shumë mundësi të qeshte e të ndjehej mirë shumicën e kohës, mirepo edhe per Fifin ndodheshin disa grimca lumture, shkruan/Kosovarja/

Para disa ditëve vëllau i madh u dha mundësinë konkurentëve të argëtoheshin duke bërë karaoke, dhe Fifi i rrënqethi me zëri dhe performancat e saja të mahnitshme, në ato momente ajo u ndje e lumtur dhe kaloi momente të lumtura me Semin.

Përpos që po kënaqëshin në shoqërinë e njëra tjetrës, duke kërcyer e duke kënduar diçka që bije tjetër në sy është edhe veshja e tyre po thuajse e njejtë./Kosovarja/

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport