Connect with us

Jete

Pastroni zorren dhe shfryni barkun/ Ja cfare duhet te beni qe te shpetoni njehere e mire

Published

on

Kimberly Snyden, nutricistja e njohur nga Hollivudi ka rekomanduar nje leng i cili u jep nje trup perfekt dhe j’u shkrin dhjamin. Ushqimi i perpunuar, mungesa e aktivitetit fizik dhe abu zimi me alk oolin jane disa nga shkakteret qe cojne ne shfaqjen e tij.

Kjo metode krejtesisht natyrale dhe e shpejte mund te ndikoje qe te humbni peshe dhe keshtu do te mbani ne forme te mire trupin dhe shendetin tuaj. RUAJENI KETE RECETE BIO

Perberesit:

– 1,5 gote uje

-1 koke sallate te gjelber

-3-4 shkopinje selino

-nje grusht spinaq

-1 molle

-1 dardhe

-1 banane

-lengun e gjysme limoni

Si fillim pastroni mire te gjithe perberesit dhe me pas i kaloni ne blender derisa te krijohet nje mase homogjene.
Lengu juaj eshte gati!

Kjo perberje shkrin dhjamin ne menyre shume efektive dhe pervec kesaj ka nje shije shume te mire dhe u jep energji.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport