Connect with us

Lajme

”Për sa e ke kontratën me Markun”/ Rudina Dembacaj kapet me komentuesen dhe e ben per 1 lek

Published

on

Moderatorja dhe aktorja e njohur Rudina Dembacaj qe qene ne qender te mediave roze qe prej ndarjes nga Aleksi dhe romences se re me Mark Frrokun.

Rudina eshte shume aktive ne rrjetet sciale dhe cdo dite poston foto apo video te ndryshme nga perditshmeria e saj.

Ne ‘Instagram’ ajo ka postuar disa foto me Markun ku shfaqen shume te lumtur dhe te dashuruar prane njeri-tjetrit. Fotot kane marr shume pelqime dhe komente nga ndjekesit.

‘Per sa vjet e ke kontraten me kete’, shkruan njera prej ndjekesve. Rudines i ka terhequr vemendje ky koment dhe i eshte pergjigjur: ‘Sa ta kemi rrisk plak! Nuk e parashikoj dot.He per he po e shijoj.’

Rudina ka shkaktuar humor me kete koment dhe ndjekesit i kane ardhur ne mbrojtje.

Kujtojme se moderatorja ka nisur bashkejetesen ku se bashku me te bijen jane shperngulur ne shtepine e Markut.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport