Connect with us

Jete

Perjetesisht ne lekure/ Keta jane VIPAT shqiptar qe kane bere tatuazh femijet e tyre

Published

on

Tatuazhet e dedikuara jane perjetime personale. Ne kete artikull mund te shikoni disa nga personazhet e famshem te cilat kane vendosur te kene perjete ne lekure femijet e tyre:

Elgit Doda vendosi qe nje moment shume te embel me vogelushin Krid ta beje tatuazh ne krah. Ai e ka postuar ne “Instagram” kete tatuazh ku shfaqet me te birin ne krah gjate perendimit te diellit..,

Mozzik dhe Loredana kane bere tatuazh Hanen, vajzen e tyre. Mozzik ka bere portretin e saj engjellor ndersa Loredana ka shkruar emrin e vogelushes.

Duke qene se emrat e Bora Zemanit dhe djalit te saj Arborit permbajne fjalen bore, ajo ka pikturuar dy floke bore. Albori eshte emocionuar shume kur e ka pare kete tatuazh ka treguar Bora.

Bes Kallaku beri nje tatuazh mjaft domethenes per te bijen sapo Ajka erdhi ne jete. Aktori i njohur ka shkruajtur nje shprehje arbereshe dhe shume te goditur : “O lule e bukur e gjakut tim”.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport