Connect with us

Lajme

Pa pike makeupi ne fytyre dhe me rrathe te zinj te syte/ Shikoni si eshte gjendja e Bora Zemanit nga spitali

Published

on

Bora Zemani prej mbrëmjes së djeshme ndodhet në spital. Lajmin e bëri të ditur Semi Jaupaj ndërsa sot autorja e “Përputhen”, Olsa Muhameti ka zbuluar se Bora i është nënshtruar një ndërhyrjeje..

Olsa ka postuar një video ku tregon se Bora është më mirë dhe do të rikthehet në “Përputhen” nesër.

“Bora është mirë pas ndërhyrjes dhe nesër do jetë në Përputhen”, thotë Olsa. “Jam mire shihemi nesër”, përgjigjet Bora.

“Edhe e semure si lule je”, i thotë Olsa.

Ndersa ne mbremjen e sotme Bora ka postuar ne instagramin e saj ne story 1 video me Arborin ku ajo falenderon te gjithe per urimet per ditelindjen e tij. Ajo eshte me vigon ne krah ku merr medikamentet por edhe pa makeup dhe me rrathe te zinj tek syte. Gjendja e saj duket e mire. I urojme Bores sherim sa me te shpejt!

Je shume e mire Bora!

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport