Connect with us

Jete

Po e merr veten pas daljes nga shtepia e Big Brother/ Shikoni sa ndryshe duket Fifi pas asaj qe kaloi

Published

on

Pak kohe me pare Fifi vendosi qe te linte perfundmisht shtepine e ‘Big Brother VIP’. Kengetarja e kerkoi kete gje pasi donte qe te merrej me shume me veten e saj dhe duket se ja ka arritur qellimit.

Ne nje foto te publikuar ne rrjetin social ‘Instagram’, ajo shfaqet mahnitese. Fifi shihet te kete veshur nje pale pantallona ne ngjyre gri, nje bluze te zeze me dekoltene e hapur teksa ka vendosur dhe nje kapele. Kengetarja shfaqet shume ndryshe nga si e shihnim brenda shtepise dhe kjo ndoshta se do te jete qetesuar emocionalisht.

Kujtojme se se fundmi ajo ka postuar nje foto me Granitin ku shihen ne paqe me njeri-tjetrin. Bashkengjitur fotos Graniti ka shkruajtur “Me mire ketu apo atje”, dhe Fifi i eshte pergjigjur “Me mire atje’’.

Kjo foto ka marr shume komente te ndryshme nga ndjekesit ku mes tyre permendim: “Sa te mire jeni”, “Mos u ndani kurre”etj. Gjate qendrimit brenda shtepise se Big Brother ata paten nje histori e cila u komentua gjeresisht ne mediat sociale.

Ne nje feste ata jane pare shume prane njeri-tjetrit por ende nuk dihet se cfare mund te kete ndodhur mes tyre, vetem shoke apo dicka me shume.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport