Connect with us

Lajme

Po flitet shume ne rrjet/ Bora Zemani ben publike letren qe i kane shkruar dhe ka 2 fjale me te gjithe

Published

on

Moderatorja e emisioni ‘Perputhen’ eshte nje nder me te preferuar e publikut shqiptar. Bora Zemani ka qene kryefjala e mediave roze kohet e fundit.

Kjo gje ka ndodhur per shkak te trekendeshit qe eshte krijuar me ish te dashurin e saj aktorin Donald Veshaj i cili ka nisur nje lidhje te re brenda shtepise se Big Brother me kengetaren Beatrix Ramosaj.

Pavaresisht kesaj Bora ka vazhduar punen e saj dhe si gjithmone eshte shume aktive ne rrjetet socaile.

Se fundmi ne ‘Instastory’ ajo ka publikuar nje dhurat te cilen e ka marr nga fansat e saj. Ne videon e publikuar shfaqet nje leter me fjale shume te bukura per moderatoren dhe nje portret i saj i realizuar shume bukur nga fansja.
Mes te tjerash fansat shkruajne:

“Bor, ti e di me mire se ne, qe ne te duam gjithmone, edhe kur ndoshta do te vij koha qe fanpage do t’i mbyllim per shkak te rrethanave te jetes sone.. do te mbeshtesim ne brendesine tone , e jemi te sigurt qe energjine qe ne do te falim do e vleresosh e do e ndjesh ne shpirtin tend te paster…”

Bashkengjitur videos se publikuar moderatorja shkruan: “#Borators, Me lumturat!”

Kjo leter e vertetoj edhe njehere se Bora mbetet e preferuara e publikut shqiptar.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport