Connect with us

Jete

Po kalon 1 moment shume te veshtire/ Big Brother i ben nje surprize Bora Zemanit ne shtepi

Published

on

Se fundmi Bora Zemani i eshte nenshtruar nje operacioni por nuk ka dhene detaje se per cfare behet fjale specifikisht. Ishte mikesha e saj Semi e cila beri te ditur lajmin per te gjithe ndjekesit.

Po ashtu edhe autorja e emisionit “Perputhen” , Olsa Muhameti ka vizituar moderatoren duke treguar me ane te nje video se gjendja e saj shendetesore eshte e mire.

Pasi ka dal nga spitali Bora ka gjetur ne shtepine e saj shume tufa me lule nga miqte dhe fansat e saj.

“Faleminderit shumë për çdo urim tuajin. Ështe force për mua. Ju dua shumë”, ka shkruar ajo.

Edhe Sara dhe Lori kane suprizuar moderatoren e njohur me nje buqete me lule.
“Sherim te shpejte Bora. Te perqafojme! Lori dhe Sara”, shkruajne ato. Kujtojme se Lori Hoxha eshte edhe Big Brother. Kjo tregon se ajo kujdeset shume per Boren dhe e ka perzemer.

Bora duket se e ka marr veten nga operacioni pasi eshte rikthyer edhe emisionit te saj “Perputhen”.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport