Connect with us

Jete

Po kalon 1 moment shume te veshtire ne jeten e saj/ Bora Zemani do largohet nga Perputhen

Published

on

Moderatorja Bora Zemani dhe autorja Olsa Muhameti pritet t’i japin fund aventurës së tyre në emisionin Për’Puthen. Kjo gjë po përflitet prej kohësh në rrjet, gjë që pritet të ndodhë pas sezonit të tretë.

Olsa u shpreh më herët se kishte nevojë të largohej paska nga ekrani dhe të bënte një pushim të gjatë. Ndërsa rrjedhimisht me Olsën do të largohet edhe moderatorja Bora Zemani.

Bora, një ndër vajzat më të komentuara të publikut gjatë muajit të fundit, s’ka dhënë ende asnjë deklaratë për mediat lidhur me largimin e saj. Megjithatë, lart e poshtë flitet se Olsa dhe Bora mund të zëvendësohen nga Luana Vjollca.

E cila e ka gjithmonë derën të hapur në “Top Channel”. Madje, Luana tregoi më herët se ishte në punë e sipër për një emision ‘dating’, ndaj emisioni i ri mund të mos mbajë fare as emrin “Përputhen”.

Mendohet që Luana do të jetë si autore, ashtu edhe moderatore e këtij emisioni pas “Përputhen”, por ka edhe një pistë tjetër “dyshimesh”. Thuhet se dy emra të tjerë që mund të zëvendësojnë Borën mund të jenë Zefina Hasani dhe Klea Huta.

Zefina ka qenë edhe më parë autore dhe bashkëautore në disa emisione të Top Channel si “The Voice”, “Hell’s Kitchen”, “Pasdite” etj, ndërsa Klea aktualisht drejton “Këngë moj” në “Vizion plus”. Megjithatë, duhet të presim ende për këto ndryshime drastike të “Për’puthen”.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport