Connect with us

Jete

Po kalon 1 moment te veshtire ne Big Brother/ Por shikoni cfare ka ndodhur me Donaldin jashte shtepise

Published

on

Shtëpia e famshme e Big Brother VIP, ka arritur të marrë përmasa të jashtëzakonshme.

Banorët e saj kanë ditur shumë shpesh të krijojnë ngjarje e debate të cilat janë komentuar shumë.

Donald Veshaj është banori i cili ka marrë vëmendje të madhe që nga dita e parë më mënyren e tij të lojës.

Aktori nga Vlora sëfundmi është kritikuar shumë për nisjen e lidhjes me këngëtaren, Beatrix Ramosaj, kurse në spektaklin e fundit debatet me Arjolën e kanë ngjallur edhe më shumë.

Sipas statistikave të themeluesit të ‘Big Media Expert’, Donaldi është njeriu më i kërkuar në Google.

Madje, prezantuesi shqiptar ka lënë mbrapa vetes edhe Sali Berishën dhe Lulzim Bashën.

Big Brother aktualisht është spektakli më i shikuar nga gjithë shqiptarët.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport