Connect with us

Jete

Po krijohet cifti i pare brenda shtepise se Big Brother/ DJ PM hyrja e re ne shtepi flirton hapur me Saren

Published

on

Mrëmjen e djeshme dy konkurentë të ri iu bashkuan shtëpisë së “Big Brother”.

Ata ishin DJ PM dhe DJ DAGZ.

DJ PM ishte ai që shprehu nje simpanti ndaj Sarës duke thënë që dëshironte ta njihte akoma më shumë.

Ai ka tentuar dhe të flirtojtë me të duke i thënë: Më pëlqeu më shumë te rrija me ty.

Sabiani nga ana tjetër sheh dyshen bashkë dhe nuk nguron për ti thënë: Plasën çokollatat këtej.

Nuk dihet si do të vijojë raporti mes dyshes,por presim të ndodhi diçka.

Ishte ai që shprehu një simpanti ndaj Sarës duke thënë që dëshironte ta njihte akoma më shumë.

Mbrëmë kur banorët u shtrinë për të fjetur ai filloj të kujdesej shumë për të duke ia kapur dhe dorën.

Duket që Dj Pm ka një pëlqim për Sarën,por të shohim nëse dyshja do të krijojnë një romancë në atë shtëpi.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport