Connect with us

Lajme

“Po te dhemb….”/Mevlani pasi hoqi dore nga takimet me Efin ka nje mesazh per te

Published

on

Mevlani eshte nje prej konkurrenteve me te dashur te emisinit me te ndjekur per momentin ne Shqiperi, “Perputhen”. Djaloshi i ekranit shqiptare shpeshhere ndan foto dhe video me miqte dhe familjaret e tij duke kaluar momente mjaft te bukura.

Djaloshi i ekranit shqiptare eshte rilthyer serish duke u bere pjese e ketij emisini, pasi sezonin e fundit ai nuk ishte shume i suksesshem ne arritjen e qellimeve te tij. Por Mevlani u komentua pa mase per takumet e tij me vajzat dhe romanticitetin qe solli ne vemendje.

Por gjithashtu u perfol pa mase edhe treshja e krijuar mes tij, Antoneles dhe Ledjanes te cilat shkaktuan shume zhurme ne publik. Por nuk mund te harrojme dhe deklaraten dhe me pas daljen nga emisioni si cift i Ledjanes dhe Mevlanit.

Mevlani menjehere pas daljes nga emisoni i dha fund marrdhenies se tij dhe Ledjanes dhe nuk dha shume shpjegime te detajuara per fansat e tij. Por tashme me ardhjen e tij ne “Perputhen 2” ai ka realizuar disa takime me Efin por mbremjen e djeshme ai hoqi dore nga takimet me te.

Edhe pse Mevlani dukej shume i perkushtuar ndaj bukuroshes ai se bashku me Bedin hoqen dore nga daljet me bukuroshen e emisionit. Edhe pse kjo heqje dore nuk u prit mire nga Efi, Mevlani sot nuk i ka kursyer keto fjale si mesazh per bukuroshen.

“Po te dhemb, po te dhemb se e di une” thote djaloshi i ekranit shqiptare ndersa ne sfond degjohet kenga e Elvana Gjates “A po te dhemb Zemra”. Por le te shpresojme qe raporti i tyre te rregullohet dhe gjithcka te shkoje mire mes tyre.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport