Connect with us

Lajme

”Po vjen era dashni”/ Fifi reagon pas daljes nga shtepia e Big Brother, ja cfare ka bere ajo

Published

on

Pasditen e djeshme këngëtarja nga Ferizaj, Filloreta Raci është larguar nga Big Brother VIP.

Ajo tha se këtë vendim e ka marruar pasi që dëshiron që të merret më shumë me vetën e saj.

“Kam nevojë të dalë jashtë, që të merrem me veten ju pres pas 50 ditëve. Po ju ik një banore shumë e fortë prej shtëpisë. Juve që jeni të fortë po ua bëj rrugëtimin më të lehtë”, ka thënë Fifi.

Por, para kësaj ajo kishte disa biseda më banorët brenda.

Diten e sotme ajo duket se i eshte rikthyer dashurise se saj ushqimit. Ne nje postim ne Instagramin e saj ajo ka publikuar picen e saj te preferuar dhe ka vendosur shkrimin ”Po vjen era dashni”

Gjate dites se djeshme teksa po përshëndetej i tha DJ Pm “Të dua shumë bro”.

Ndërsa me aktorin,  Donald Veshaj ajo  kishte një bisedë më emocionale duke folur edhe për premtimet e tyre.

“Më ke premtuar se do shkojmë në finale”, i tha Donaldi Fifit i emocionuar.

“Shko ti për mua në finale”, ia ktheu Fifi shumë e emocionuar.

Ndryshe, Fifi ka qenë njëra nga banorët e para të shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Ai ka marrë vëmendje të madhe fillimisht për deklaratat e saj në lidhje me shëndetin me ndor dhe më pas me raportin me ish-futbollistin, Granit Cana.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport