Connect with us

Lajme

Po xhirohet post Big Brother por mungon Donaldi/ Ja cfare pritet te bej ai pasi prishi mardheniet me Arbanen

Published

on

Momentalisht ne Top Channel eshte duke u xhiruar post Big Brother, ku jane pjese te gjithe ish banoret.

Ama dikush mungon: behet fjale per Donaldin.

Pak dite me pare u perfol se momentin qe Iliri u shpall fitues, Romeo ka tentuar te futet ne skene dhe ka patur perplasje me produksionin, madje ata nuk kane shkuar as ne feste.

Binjaket kane fshire edhe promon e emisionit qe do te benin ne Top Channel pa dhene arsye.

Gjithesesi flitet se edhe Donaldi do te jape versionin e tij keto dite.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport