Connect with us

Lajme

Pse më ke ndejtur afër? Fifi i kthehet keq Arditit per ato qe ka thene pas daljes nga Big Brother

Published

on

Fifi është përplasur me Arditin teksa po komentohej marrëdhënia e saj me Granitin brenda Big Brother VIP. Fifi tha se po të mos merrej fare me atë histori, mund të kishte qenë më e qetë edhe të arrinte në finale.

Teksa Arditi po fliste për marrëdhënien e tyre, u shpreh se u ndjenë të detyruar të bëjnë një zgjedhje ndërsa Fifi nuk hezitoi të ironizonte duke i thënë se është opinionist e duhet të flasë.

Fifi: Unë nuk i rishikoj fare, nuk merrem me atë që ka ndodhur brenda. Mbase në fillim kur kam dalë kam thënë që po të mos isha marrë fare, do kisha qenë shumë më chill. Thjesht jam shumë e lumtur që jam pjesë e Big Brother VIP. Pasi kam dalë, puna e videos që nuk e kanë besuar që jam alivanos, më ka kërkuar falje dhe unë i besoj. Me Granitin kemi mbetur shumë shokë dhe jam e lumtur që e kam shok.

Pyetje: Sa ka ndikuar marrëdhënia e Fifit dhe Granitit?

Arditi: Në shumë situata ka qenë definitive, po ashtu në ndarjen e grupeve. Jemi ndjerë të detyruar. Unë kisha Fifin më afër dhe zgjodha Fifin.

Fifi: Nuk je i detyruar, ti zgjedh të rrish ose jo.

Arditi: Është zgjedhje e njerëzve të fortë që zgjedhin dikë dhe jo dikë tjetër.

Fifi: Kemi harruar që je opinionisti duhet të flasësh.

Arditi: Më mirë e bëj kështu se me arrogancë.

Fifi dhe Arditi kanë debatuar me njëri-tjetrin në Post Big Brother VIP.

Ishte Fifi që e pyeti Arditin pse i ka qëndruar afër gjatë qëndrimit në shtëpinë më të famshme në Shqipëri që shkaktoi një debat të shkurtër mes tyre.

Arditi: E kam pa të nevojshme prej problemeve që ke pasur jashtë. Unë të kam parë në shumë situata, në koncerte, në xhirime.

Fifi: E ka parë Arjola. Ti ke thënë që ke qenë shoku im i ngushtë.

Arditi: Unë kam thënë kam qenë shoku i ngushtë brenda.

Fifi: Unë ta bëra një pyetje, pse më ke ndejt afër?

Arditi: Prej problemeve që ke pasur.

Fifi: Çfarë problemeve kam pasur?

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport