Connect with us

Lajme

Pse po e mbeshtesni kaq shume Donaldin? Ndjekesit vene me shpatulla per muri Arbanen, ja pergjigja e saj

Published

on

Donaldi u surprizua spektaklin e mbrëmshëm nga vëllai i tij binjak. Pak ditë më parë edhe nga prindërit. Më herët ka takuar edhe Bora Zemanin. Kaq shumë supriza duket se i kanë rënë në sy publikut dhe një ndjekëse i ka shkruar Arbana Osmanit.

“Një pyetje: Futja e Romeos për t’i dhënë mesazh është? Përse u dashka gjithë ky suport ndaj tij, vendosni banorët në kushte të barabarta, sepse është i vetmi që ka marrë disa sinjale ose mesazhe…”, shkruan ndjekësja.

Mirëpo Arbana, i ka kthyer një përgjigje shkurt dhe prerë.

“Një përgjigje: Këtu nuk komentohet Big Brother”, shkruan moderatorja.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport