Connect with us

Jete

Publiku ka vendosru/ Ja kush eshte banori qe doli nga shtepia e Big Brother perfundimisht

Published

on

Publiku ka vendosur qe personi qe do te dal sot nga Big Brother eshte Sabiani. Antonela dhe Meridiani kane shpetuar.

Nderkohe Claudio, sapo hyri në shtëpinë e “Big Brother VIP” tërhoqi vëmendjen e banorëve, sidomos vajzave për pamjen e tij fizike.

Konkurrentet vazhdimisht kanë folur për fizikun e tij të formuar, ndërsa më shumë afrimitet sërfisti ka krijuar me Antonelën. Me veprimet e tij, ai ka treguar që e pëlqen, por Antonela nga ana tjetër thotë se “nuk më ngjit, nuk është tipi im”.

Në spektaklin e sotëm, Beniada tregoi një situatë të sikletshme që i ka ndodhur në shtëpi.

Isha duke larë enët dhe aty u afrua Claudio pa bluzë, duke treguar abdomialet. Më ra gota nga dora, u thye”, tha modelja, rrëfim ky që shkaktoi të qeshura në publik.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport