Connect with us

E pergjithshme

Publiku ka vendosur dhe ka tronditur banoret fort/ Ja kush eshte banori qe ka dale shtepine e Big Brother

Published

on

Publiku ka vendosur qe konkurenti qe duhet te largohet eshte Sabiani. Kjo ishte nje e papritur e madhe per banoret te cilen jane duke lotuar. Sabiani ka thene se pas votimit edhe nese do te kete bilete kthimi nuk do te kthehet ne shtepi.

Nderkohe qe Sabiani ka dal ai u zevendesua nga nje konkurent i ri.

Igli Zarka është konkurenti më i ri që i bashkohet shtëpisë më të njohur në Shqipëri

Ai është aktor dhe prej disa vitesh edhe pedagog.

Karakteri i tij pritet që t’i trazojë pak ujërat  mes banorëve në atë shtëpi.

Hyrja e tij nisi me një kërkesë të pazakontë.

Ai kërkoi që të flinte në divan dhe jo në dhomën e Gjumit si të gjithë banorët.

Më herët ai deklaroi se beson se në shtëpinë e ‘’BBV’’ nuk mund të krijohen kurrë miqësi por vetëm aleanca.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport