Connect with us

Jete

Publiku ka vendosur/ Ja kush eshte banori qe u largua nga shtepia e Big Brother perfundimisht

Published

on

Mbrëmjen e sotme Donaldi është shpallur finalisti i tretë i ‘Big Brother VIP’. Ai do të jetë në finale së bashku me Ilirin, Beniadën dhe një banore që nuk është zgjedhur ende (Arjola, Einxhel ose Monika).

Donaldi u lumturua pafund dhe falenderoi mbështetësit e tij.

“Jam pafundësisht i lumtur dhe i falenderoj të gjithë ata që më kanë mbështetur. Jam i lumtur që do të jem në finale”, tha aktori.

Arjola eshte banori i shtepise qe eshte larguar nga Big Brother perfundimisht!

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport