Connect with us

E pergjithshme

Publiku ka vendosur/ Ja kush eshte banori qe u largua nga shtepia e Big Brother

Published

on

Graniti eshte personi qe eshte larguar nga shtepia e Big Brother. Fifi ka filluar te qaje dhe nuk e ka pritur aspak mire kete moment te largimit te tij. Grani eshte personi me pak i pelqyer ne shtepi dhe si pasoje ka bere gati valixhet.

Gjate mbremjes se sotme ka pasur shume momente te cilat kane qene emocionuese.

Marrëdhënia mes Einxhelit dhe Fifit nuk ka qenë fort e mirë ditët e fundit. Moderators i mbeti hatri, pasi Fifi nuk kishte ndenjur me të për shkak se ajo fliste me Semin kur dy këngëtaret nuk ishin pajtuar ende. Mirëpo, pasi vajzat u pajtuan, Einxheli e vuri në dukje këtë sjellje të Fifit.

Madje në lojën me kartolina, Fifi e akuzoi Einxhelin si tendencioze dhe tha se u konfrontua gjatë spektaklit për vëmendje, por ajo e mohoi diçka të tillë.

Ato janë përballur sërish gjatë spektaklit të sotëm, ndërsa Einxhel tha se nuk dëshiron të ketë konflikte me Fifin

“Para spektaklit ne kemi folur me njëra tjetrën. Situata e puntatës së kaluar është marrë dhe komentuar sikur unë e kam bërë për vëmendje… nuk është Fifi personi me të cilin dua të kem asnjë lloj konflikti”, tha Einxhel.

Ndërkohë, Fifi u shpreh se nuk ka dashur të qëndrojë shumë me Einxhelin në shtëpi, pasi nuk ka dashur ta penalizojë, isç ka ndodhur me banorë të tjerë.

“Realisht ia kam thënë Donaldit dhe Semit këtë, e kam penalizuar një njeri dhe nuk dua ta bëj edhe një herë. Nuk dua që një tjetër të ketë një shkëputje. E kam thënë se jam territoriale dhe nuk dua ta penalizoj”, tha Fifi.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport