Connect with us

Uncategorized

Publiku ka vendosur/ Ja kush eshte banori qe u largua perfundimisht nga shtepia e Big Brother VIP

Published

on

Publiku ka vendosur qe personi qe do te dal nga shtepia e Big Brother eshte Kledi.

Te gjithe banoret e kane percjelle ate mes emocionesh. PAs nje qendrimi te gjate ne shtepi sot erdhi fundi i rrugetimit per te. Dy personat e fundit qe ngelen per tu larguar ishte Semi dhe Kledi.

Nderkohe njëri prej banorëve të shtëpisë ka rr ëmbyer gjithë puthjet dhe përqafimet e vajzave.

Ai është pikërisht Donaldi i cili ndoqi së bashku me banorët gjithë momentet e ëmbla dhe pozitive të kaluara brenda shtëpisë.

Atij nuk i ka munguar asnjëherë vëmendja dhe përkëdheljet e banorevë femra të shtëpisë.

Këtë gjë e kanë pranuar edhe djemtë e shtëpisë të cilët e kanë etiketuar Donaldin si ‘’mjaltin e shtëpisë’’.

Vetë Donaldit e cilësoi këtë atmosferë si diçka shumë të bukur dhe si element që i jep pozitivitet ditëve të tij.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport