Connect with us

Lajme

Publiku ka vendosur/ Ja kush eshte cifti i preferuar brenda shtepise se Big Brother

Published

on

Çifti që publiku ka vendosur të shpëtojë nga televotimit, pasi njëri prej tyre ka qenë më i votuari është Iliri dhe Sabiani.

Iliri dhe Sabiani i kanë falënderuar të gjithë ata që i kanë votuar.

Ndërsa dy vajzat Enxhiel dhe Beniada do shkojnë në nominim me grupin që kanë thyer rregullat.

Ditët kaluan dhe spektakli i së martës mbrëma më në fund arriti.

Ai ka filluar pak çaste më parë duke premtuar përballje, sqarime, eleminime dhe njoftime të tjera të rëndësishme.

Spektakli nisi me një komunikim me ish-banorët teksa Graniti bëri edhe një deklaratë xhelozie kundrejt Fifit.

Ishte Graniti i cili deklaroi se teksa ka ndjekur nga larg qëndrimin e banorëve, ka konstatuar se këngëtarja ka gjetur shpejt ngushëllimin tek Dj Dagz.

‘’E pash që Fifi u mërzit  kur dola unë por mesa duket e ka gjetur shpejt ngushëllimin’’,- tha ai.

Teksa dëgjoi këtë konkluzion, Fifi replikoi duke thënë se Arbrin e ka vetëm shok dhe se Graniti nuk mund të bëhet xheloz për të.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport