Connect with us

Lajme

Publiku ka vendosur/ Ja kush eshte konkurentja qe largohet nga shtepia e Big Brother

Published

on

Konkurentja qe ka lene shtepine e Big Brother eshte Semi. Ajo ka dal nga shtepia e Big Brother pas votimit te publikut.

Semi e ka pasur per te disaten here nominimin dhe kete herer ka qene momenti i saj,

Fifi ishte mbrëmjen e sotme në studion e “Big Brother VIP” dhe gjejeni çfarë? Personi i parë që ajo përqafoi ishte opinionistja Balina Bodinaku.

Ky veprim i këngëtares ishte i papritur për të gjithë sepse vetëm pak ditë më parë ajo debatoi me Balinën dhe e quajti shkaktare të gjendjes së saj, pasi i ra të fikët.

Pasi e përqafoi, Fifi i kërkoi të falur, një gjest ky që përloti Balinën.

“I thashë “më fal” në vesh. Në spektaklin e kaluar edhe sikur Balina të më thoshte të dua unë do reagoja njëjtë (i ra të fikët) sepse isha shumë e mbushur dhe shumë e stresuar nga gjithçka që ndodhte aty brenda”, tha ajo.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport