Connect with us

Jete

Publiku ka vendosur/ Ja kush eshte personi me i preferuar ne shtepine e Big Brother VIP

Published

on

Duke qenë se Einxhel dhe Meridiani kanë qenë në nominim,ata kanë përjetuar më shumë ethe se disa nga banorët e tjerë.

“Ethe ngaqë ka qenë shi,ftohte apo çfarë?Pjesë e lojës është edhe ajo”,-tha Meridiani me batut.

“Me thënë të drejtën e kisha harruar,kujtohesha ndonjëherë gjatë ditës që jam edhe unë,nuk është se e kam pasur shumë mendjen aty por kur të kujtohet sigurisht që të kapin ato emocionet se ti nuk e di kurrë si do shkojë dhe çfarë do ndodhi”,-tha Einxhel.

I preferuari i publikut ka qene Einxhel e cila ka shpetuar nga nominimi i kesaj jave. Nderkohe Meridiani do te jete ne nomimin se bashku me 5 banore te tjere me pak te preferuar.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport