Connect with us

Lajme

Publiku ka vendosur/ Ja kush jane 3 banoret me te preferuar ne shtepine e Big Brother

Published

on

Këtë të martë publiku mundi të vendoste nëpërmjet një televotimi për banorët e tyre të preferuar.

Këtë status do mund ta ‘’shijonin’’ vetëm tre nga më të preferuarit.

Sipas qëndrimit të shumicës prej publikut, banorët më të preferuar janë Einxhel, Donaldi dhe Iliri.

Këto tre banorë do të gëzojnë iminutet për nominimet e mbrëmjes së sotme.

Pasi dëgjoi zërin e vëllait të tij binjak, për Donaldin surprizat nuk kanë përfunduar akoma.

Pasi tregoi momentet më të rëndësishme të rrugëtimit të tij, ai gjeti prindërit e tij që e prisnin në oborr.

Nga ky takim Donaldi nuk i mbajti dot as lotët teksa pyeste i përmalluar prindërit nëse janë mirë apo jo.

‘’Jemi mirë dhe vazhdo lojën tënde i qetë. Mos dëgjo askënd’’,- i thanë ata.

Babai i tij nuk kishte harruar as t’i sillte një copëz nga qyteti i tyre, pak peshk dhe raki.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport