Connect with us

Lajme

Publiku ka vendosur largimin e njerit prej konkurenteve perfundimisht nga Big Brother/ Ja kush ka dal

Published

on

Banori VIP që u largua sonte nga shtëpia më e famshme në Shqipëri është Arditi.

Ai ishte në televotim me aktorin Donald Veshaj.

Artisti është banori e dytë që la shtëpinë pas Elhaid Cufit, Sheilës dhe Palomës. Para disa javësh, Arditit i buzëqeshi fati, pasi në gogël i qëlloi një biletë kthimi, që e riktheu në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, pas eliminimit nga publiku.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport