Connect with us

E pergjithshme

Publiku ka zgjedhur me te preferuarin ne shtepine e Big Brother/ Ja kush doli me i pelqyeri kete here

Published

on

Surprizat nuk kanë fund në ‘’Big Brother Vip’’

Pak minuta më parë, Sabiani u përzgjodh nga publiku si i eleminuari i rradhës në këtë edicion  të ‘’BBV’’.

Ky vendim i emocionoi dhe përloti thuajse të gjithë banorët të cilët uruan për një mundësi rikthimi të tij.

Pikërisht kjo ndodhi, Sabiani gëzonte biletën e kthimit gjë e cila tingëlloi e pabesueshme për të.

Fillimisht ai e refuzoi këtë mundësi, por më pas u rikthue tek banorët me pot ë njëjtin pozitivitet.

Publiku pati mundësinë që përveçse të eleminuarit të zgjidhte edhe të preferuarin e tyre.

Banori i cili do të gëzojë këtë titull do të këtë disa benefite, përfshirë edhe një rol vendimtarë në nominimet e ardhshme.

Më pak të preferuarit rezultuan të ishin Arditi, Monika, Graniti, Sarah dhe Semi.

Numrin më të lartë të votave e gëzonte pikërisht Fifi.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport