Connect with us

Lajme

Qenka kopje e mamase se saj/ Arbana Osmani prezanton mamin, shikoni sa shume ngjajne ato me njera tjetren

Published

on

Arbana Osmani poston foto me nënën, duken si dy pika uji.

Arbana Osmani është njëra ndër moderatoret më të dashura dhe të komentuara në vend.

Padyshim se çdo postim i saj në rrjete sociale merr vëmendje të madhe, kjo ka ndodhur edhe së fundmi, shkruan kosovarja.

Moderatorja ka qëndruar gjithmonë në hije kur është bërë fjalë për jetën e saj private, duke mos dhënë kështu shumë copëza të jetës së saj.

Por kësaj here ajo që ra në sy në profilin e saj në Instagram është një foto me nënën e saj. Të dyja duken si dy pika uji dhe shumë të lumtura së bashku.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport