Connect with us

Jete

Qenka kopje e vellezerve/ Ja sa shume ngjan me ta vellai i trete i binjakeve Donald dhe Romeo Veshaj

Published

on

Binjakët Donald dhe Romeo Veshaj janë bërë së fundmi shpesh pjesë të lajmeve rozë në portalet shqiptare, për shkak të romanave që vëllezërit prej disa muajsh kanë krijuar me vajzat e njohura të showbizz Bora Zemani dhe Jonida Maliqi.

Futja e Donaldit ne Big Brother i ka vene ne qender te vemendjes vellezrit Veshaj si kurr me pare.

Duket se Romeo dhe Donaldi nuk qenkan çunat e vetëm të shtëpisë, pasi ata kanë edhe një vëlla tjetër I cili quhet Mario.

Me nota humori njëri prej binjakëve Veshaj ka treguar nëpërmjet një video se si vëllai i vogël Mario e ka përjetuar tërmetin  që preku Tiranën, Durrësin e jo vetëm.

Mario ka një ngjashmëri të madhe me dy vëllezërit e tjerë të famshmëm, e duket se lidhja mes tre djemve Veshaj është tejet e fortë. Ai nuk njihej me pare sepse nuk eshte njeri publik por shfaq nje ngashmeri shume te madhe me dy vellezerit e tij.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport