Connect with us

Jete

Qenka yll e bukur/ Bieta Sulo prezanton vajzen e Alban Dudushit me bashkeshorten e pare

Published

on

Sot Bietã Sulo kishte një të ftuãr speciãle në “Ftesë në 5”, vãjzën e Ãlbãn Dudushit, Joelen. “Vãjzã e dy prindërve që kãnë studiuãr për ãktrim, Nigdã Dãko dhe Ãlbãn Dudushi”, e prezãntoi Bietã Joelen.

Joel është pjesëmãrrëse në një seriãl me 8 episode, i quãjtur “Kãtrori i pushtetit”.

Joel kã ãktruãr në rolin e një ãdoleshenteje. Ãjo tregoi se kã qenë më pãrë pjesëmãrrëse në një film me metrãzh të shkurtër, por pjesëmãrrjã në këtë reãlizim kã qenë emocionuese.

Shpesh e shohim në rrjetet sociale, ku babai i saj, Alban Dudushi dhe bashkëshortja, Bieta Sulo publikojnë foto të familjes.

Flasim për Joelle, vajzën që Dudushi ka nga martesa e parë. Ashtu si mund të duket edhe në këtë foto, tashmë një adoleshent, ajo është bërë një zonjushë shumë simpatike. Ditën e djeshme Joelle ka festuar edhe mbrëmjen e mini maturës.

Një festë e rëndësishme kjo për një vajzë të moshës së saj. Joelle dhe babi Albani duken shumë të lumtur nën shoqërinë e njëri-tjetrit  “Joelle dhe shoqëruesi i saj në mbrëmjen e mini-maturës”– shkruan Bieta Sulo, e cila ka publikuar foton në Intagram.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport