Connect with us

Jete

Revoltohet Fifi: Mjaft më, kam dalë në publik si p sikopate, Granitin e kam lënë të lirë

Published

on

Marrëdhënia mes Fifit dhe Granitit është krisur ditët e fundit.

Dyshja ka vendosur që të shkëputet nga njëri-tjetri dhe t’i lënë hapësirë më shumë raporteve me banorët e tjerë.

Kjo gjë ka nxitur edhe debate të njëpasnjëshme mes tyre por edhe nga ndërhyrja e banorëve të tjerë.

Një këshillë gjatë spektaklit të sotëm nga opinionistët duket se ngjalli një revoltë nga ana e Fifit.

‘’Mjaft me këtë gjënë, kam dalë në public si një psikopate. Ju lutem mjaft më, e kam lënë të lirë. Nuk e kam penguar për asgjë’’,- tha ajo e revoltuar.

Ndërkohë Arbër Hajdari nuk nguroi t’i tërhiqtë këngëtares edhe një vërejtje për tonet e larta të zërit. Këtij evidentimi ajo iu përgjigj: Kështu jam, nuk kam çfarë të bëj dhe nuk ndryshoj dot. Më falni.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport