Connect with us

Lajme

Romeo i jep mesazhin ne vesh Donaldit/ Shikoni cfare i tha ai per Boren dhe cfare po ndodh jashte

Published

on

Romeo dhe Donaldi jane takuar ne Big Brother. Ata kane pasur nje takim shume emocional me njeri-tjetrin. Romeo e ka keshilluar Donaldin.

Ai ka folur dhe ne lidhje me situaten e Bores. “U munduan te te vendosin me shpatulla pas muri dhe ti ja dole ju dhe pergjigjet e duhura.

“Te respektoj vetem per dicka, pasi nuk e hape gojen. U tregove burre dhe te respektoj shume per dicka te tille. Je shume i mire, demi i vellait”.

Kujtojme se Donaldi dhe Romeo kane nderuar veshjet ne dhomen e srA do ta kuptojnë banorët se në vend të Donaldit do të jetë Romeo?”, thuhet në një video të publikuar.

Tashmë konfirmimi erdhi nga vetë Romeo: “Tonight is the night #cantwait @donaldveshaj”! (Sot është nata. Mezi pres),- shkruan ai. Kujtojmë që javën e kaluar gjatë spektaklit Romeo i bëri Donaldit një surprizë mjaft emocionuese.

‘’Demi i vëllait, e di që nuk isha dakord që t’i të futeshe në ‘’BBV’’ por sot e kam kuptuar se kam qenë gabim. Kam kuptuar se unë thjesht nuk doja që të jetoja dot pa ty. Sot jam i lumtur që sot prezantohem si vëllai i Donaldit dhe jo vetëm si Romeo.

Dua shumë të të përqafoj, të shoh nga ekrani dhe të kam kaq pranë dhe nuk të prek dot’. Nëse nuk do të më mërzisësh thjesht rri gjithnjë i buzëqeshur”, tha Romeo. Donaldi reagoi i prekur dhe tha se e ka marrë shumë malli për vëllain e tij.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport