Connect with us

Jete

Romeo i tha dicka ne vesh edhe Beatrix/ Zbulohen fjalet qe i tha ai pasi hyri ne shtepin ee Big Brother

Published

on

Romeo u fut ne shtepine e Big Brother diten e sotme. Ai takoi Donaldin dhe i dha disa keshilla te mira vellait te tij.

Ne fund ai pati dhe nje takim te ngrohte te Beatrixes. Romeo i foli dicka ne vesh ne lidhje me marredhenien e tij me Trixes duke ”
e konfirmuar”.

“Je shume e mire. Je yll bote”, i tha Romeo ne vesh. Triksa ne krahun tjeter i tha: “Woooow! Te faleminderit shume”, tha Triksa.

Romeo dhe Donaldi jane takuar ne Big Brother. Ata kane pasur nje takim shume emocional me njeri-tjetrin. Romeo e ka keshilluar Donaldin.

Ai ka folur dhe ne lidhje me situaten e Bores. “U munduan te te vendosin me shpatulla pas muri dhe ti ja dole ju dhe pergjigjet e duhura.

“Te respektoj vetem per dicka, pasi nuk e hape gojen. U tregove burre dhe te respektoj shume per dicka te tille. Je shume i mire, demi i vellait”.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport