Connect with us

Jete

Romeo nderron vendin me Donaldin/ Ja si kane reaguar banoret kur e kane pare per here te pare

Published

on

Donaldi është ndërruar me Romeon mbrëmjen e sotme në “Big Brother”. Pas takimit të tyre emocionues, vëllezërit kanë ndërruar rrobat dhe në vend të Donaldit, në dhomën e ndjenjes hyri Romeo.

Romeo menjëherë u ul krah Trixës, por kjo e fundit as e kuptoi që pranë saj ishte Romeo dhe jo Donaldi.

Romeo vazhdoi të sillej sikur të ishte i vëllai duke shkaktuar shumë të qeshura e madje duke komentuar situatat në shtëpi.

“Vëllai i Madh” vendosi këtë mbrëmje banorët në një ‘grackë’ të madhe.

Romeo hyri në shtëpinë më të famshme në Shqipëri dhe pasi veshi rrobat e vëllait shkoi pranë banorëve. Ata e panë çuditshëm, po nuk reaguan. Beatrix tha “po më tremb”, duke menduar se në dhomën e rrëfimit ka ndodhur diçka jo e mirë.

Ai madje hyri direkt në bisedë, duke kritikuar Sabianin pasi u shfaq një videoklip, ku këngëtari thotë se “Beatrix vetëm di të puthet”.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport