Connect with us

Lajme

‘Romeo, nxirr fotot e Einxhel’/ Vjen reagimi i Romeos pas debatit te Donaldit ne Big Brother VIP

Published

on

Një debat i ashpër lindi mes Einxhel dhe Donald në spektaklin e mbrëmjes së kaluar të Big Brother VIP. Ata kanë pasur një bashkëpunim jashtë shtëpisë, që nuk ka përfunduar mirë. Einxhel shpërtheu duke thënë se kishte bërë një aksident dhe se Donaldi e Romeo e kishin hequr nga puna.

Donaldi tregoi anën e tij të historisë, duke thënë se Einxhel nuk e merrte seriozisht punën, madje i kërkoi binjakut të tij Romeos që nga jashtë të publikonte provat dhe fotot që vërtetonin fjalët e tij.

Pas gjithë kësaj situate ka reaguar dhe Romeo i cili ka publikuar një video ku shihet binjaku i tij i tensionuar. Romeo krah videos shkruan: “Demi i vëllait bëhu i fortë”

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport