Connect with us

Lajme

Rrallehere me ta ne publik/Beniada ndan disa foto me gjyshen dhe mamane e saj, ngjajne si dy pika uji

Published

on

Beniada eshte modelja shqiptare e cila mori nje fame te madhe ne Itali, duke pozuar per disa nga kompanite me te famshme. E rritur ne Itali, Beniada nuk njihej shume ne vendin tone, deri ne momentin qe ajo u be pjese e “Big Brother”.

Bjondja bukuroshe mori pelqimin e publikut qe ne ditet e para te emisionit ‘Big Brother’, me karakterin e saj te cilter. Ajo pati nje rrugetim shume te bukur dhe te gjate ne kete emision, she gjithashtu u perfol shume.

Disa nga momentet me argetuese dhe per te qeshur te saj jane bere videot dhe batutat me te perdorura dhe te njohura nga te gjithe ne. Nje vajze kaq modeste dhe e bukur sa Beniada hyri shume shpejt ne zemrat e shqiptareve.

Ajo pati nje mbeshtetje shume te madhe nga fansat e saj, saqe arriti te shkoje me vitat e publikut deri ne finale, ku ishte dhume afer fitimit te cmimit te madh. Per fat te keq ajo nuk arriti ta marre kete cmim dhe rrugetimi i saj u nderpre ne finale.

Tashme bukuroshja ka dale dhe po kalon kohen e saj me te madhe me familjaret dhe njerezit e saj me te afert dhe te dashur. Jo me larg se pak dite me pare ajo ka postuar disa foto me mamane dhe gjyshen e saj.

Beniada paska nje lidhje shume te ngushte me nenen dhe gjyshen e saj, edhe ose fytyrat e tyre nuk i kishim pare me pare. Ne fotot qe ajo ka postuar, shohim qarte se sa ngjan ish konkurrentja me gjyshen dhe mamane, pasi te treja kane tipare te njejta dhe jane shume simpatike.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport