Connect with us

Jete

Rudina Dembacaj prezanton per here te pare vajzen e Markut/ Shikoni sa e bukur eshte ajo

Published

on

Rudina Dembacaj gjithmonë ka treguar se ka një marrëdhënie shumë të mirë me fëmijët e bashkëshortit të saj, Mark Frrokut.

Sot, më 8 mars, Rudina ka vendosur të prezantojë edhe vajzën e madhe të Frrokut, Marën, e cila jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ajo ka postuar një foto me Marën dhe shkruan se nuk e kishte menduar kurrë që do e plotësonte kaq shumë dashuria për fëmijët e bashkëshortit.

“E dija qe do behem grua, jam bije, moter, nene por kurre nuk kam menduar me pare, qe do isha dhe njerke. Me ka plotesuar pa fund dashuria per femijet e burrit tim. Ju dua shume. (eshte foto e gushtit se jemi pak larg gjeografikisht)”, shkruan Rudina.

Mara me njerken e saj 😂♥️ @mara.frroku E dija qe do behem grua, jam bije, moter, nene por kurre nuk kam menduar me pare, qe do isha dhe njerke. Me ka plotesuar pa fund dashuria per femijet e burrit tim. Ju dua shume. ( eshte foto e gushtit se jemi pak larg gjeografikisht)

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport