Connect with us

Lajme

Rudina Magjistari ndryshon ngjyren e flokeve ne menyre drastike/ Shikoni si duket ajo me floket e zeza

Published

on

Moderatorja shumë e dashur për publikun Rudina Magjistari ka vendosur sot të ndryshojë pamjen duke u shfaqur brune në emisionin e pasdites që drejton në TV Klan. Rudina e ka bërë këtë ndryshim me rastin e Halloween-it dhe duhet thënë se me flokë të zeza duket kaq ndryshe.

Pamjen e re, moderatorja e ka kombinuar me një fustan të zi dhe ka pozuar në studion e emisionit, të dekoruar frikshëm për “Halloween”.

Sigurisht që për të arritur këtë pamje Rudina ka përdorur një paruke prandaj mos mendoni se nuk do ta shohim më moderatoren me flokë bjondë.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport