Connect with us

Lajme

Sa lek ke fituar nga fama? Beatrix tregon shifrën marramendëse që ka përfituar nga një projekt

Published

on

Mbrëmjen e sotme birra ‘’Peja’’ zgjodhi t’i vinte banorët në vështirësi.

Konkurentët duhet t’i drejtojnë njëri-tjetrit pyetje, përgjigjet e të cilave duhet të jenë të sinqerta.

Në bazë të kësaj performance publiku do mund të votojë në rrjetet sociale banorin i cili e kalon këtë sfidë sinqeriteti.

Për Beatrix pyetja lidhej me shifrën monetare më të lartë që ka përfituar nga një projekt.

Ajo u përpoq të ishte e shpejtë në përgjigjen e saj e cila ishte: Për një set fotografik kam fituar 5000 euro.

Konkurentët duhet t’i drejtojnë njëri-tjetrit pyetje, përgjigjet e të cilave duhet të jenë të sinqerta.

Në bazë të kësaj performance publiku do mund të votojë në rrjetet sociale banorin i cili e kalon këtë sfidë sinqeriteti.

Ishte rradha e Donaldit për të drejtuar një pyetje Monikës.

I vënë në vështirësi për të gjetur pyetjen ideale Donaldi i drejtohet asaj me një kërkesë në dukje naïve dhe të pafajshme: A më do ti mua?

Monika nga ana tjetër e priti me buzëqeshje këtë pyetje, ndërsa shtoi: Unë ty të dua shumë, dhe ti e di shumë mirë pse…

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport