Connect with us

Jete

”Sa shume viktimizohet kjo femer”/ Fifi njihet me komentet e publikut dhe jep pergjigjen qe nuk pritej

Published

on

Ditën e sotme banorët e “Big Brother VIP” lexuan disa nga komentet e publikut për ta. Një koment që tërhoqi vëmendjen ishte ai për Fifin.

Në koment thuhej se këngëtarja vi ktimizohet dhe luan lojra të rënda psikologjike me Granitin.

“Sa shumë vi ktimizohet kjo femër, sa keq e përdor Granitin për ta bërë të ndihet në faj! Përfundimisht është aq egoiste sa nuk di të dojë. Dashuria të mëson ta bësh personin që dashuron të lumtur, ta bësh të besoj se edhe ti je e lumtur. Ajo në çdo moment i tregon atij se është e lënduar prej tij…luan lojra të rënda psikologjike me të”, i shkruante dikush.

Ky koment nuk u prit aspak mirë nga Fifi, e cila u shpreh:

“Unë nuk kam luajtur asnjë lojë psikologjike, përkundrazi e dua shumë si njeri edhe dua ta kem në jetën time si shok. Kjo gjëja këtu bie poshtë”.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport